«

»

Výhru v loterii můžete utratit za cestu kolem světa

Foto: pexels

Výhru ve Sportce, v Eurojackpotu nebo v jakékoliv jiné loterii lze utratit celkem snadno. Je tolik věcí, které si budete chtít koupit, tolik zážitků, které budete chtít zažít. Vydat se například můžete na cestu kolem světa. Tu nabízí řada společností. Vy si ale, už kvůli pandemii koronaviru, můžete počkat na loď Viking Neptune, která pod záštitou společnosti Viking Cruises vypluje na 138 dní trvající výlet už za dva roky v prosinci.

Kolik stojí 138denní cesta kolem světa?

Právě cesta kolem světa je zážitkem, který lze zpravidla snáz uskutečnit, až když jste finančně za vodou. Až vám výherní výsledky Sportky přihrají tučnou výhru, nebude problém vzít si čtyřměsíční volno v práci. Cesta kolem světa za 138 dní od společnosti Viking Cruises vyjde na 1,1 milionu korun. Když na ni budete chtít vzít celou vaši rodinu, je jasné, že je ve Sportce potřeba zacílit na vyšší výherní příčky.

Výhru v loterii můžete vložit do zážitků, znalostí a relaxace

Ve 28 zemích na vás čeká 58 zastavení. K dispozici vám bude světaznalý historik, který vám o jednotlivých místech může dopodrobna vyprávět. V ceně zájezdu si tak kupujete nejen zážitky, nýbrž i vědomosti! A bezesporu i pohodlí. Vždyť loď Viking Neptune nabídne až 465 kajut a každá bude mít svůj vlastní balkón. Navíc budete mít jistotu, že své peníze vložíte do společnosti, která má s podobnými zájezdy zkušenosti. Společnost Viking Cruises už podobnou cestu podnikla. Trvala 245 dní a stála jednou tolik.

S bohatou výhrou v loterii v kapse patří cestování mezi nejčastější položky na seznamu přání. Aby také ne… proč sedět doma, když si můžete pocit z výhry vychutnat třeba v Dubaji, v Austrálii, v Africe… zkrátka všude tam, kde vám šťastné výsledky loterie koupí letenku. Věříme, že pokaždé bude chutnat trochu jinak, přesto pořád výtečně!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru