«

»

Výhru v loterii naházela do hracích automatů

Foto: pexels

Výhru v Korunce lze utratit na mnoho způsobů. Dokonce ji lze celou promrhat v hracích automatech. Asi 5,4 milionu dolarů naházela Evelyn Adamsová do automatů. Peníze vyhrála v loterii hned dvakrát. Poprvé to bylo v roce 1985, podruhé o rok později. Ani obrovské štěstí v loterii ji však neodradilo od gamblerského chování, které ji postupem času dovedlo na mizinu.  O pár let později si mohla o milionech nechat jen zdát.

Když se rozkutálí miliony

Ani výherní výsledky Korunky na uzdě neudržíte, pokud propadnete gamblerství. Své o tom ví nešťastnice Evelyn Adamsová, která větší část své obrovské výhry v loterii naházela do hracích automatů. Zbytek její výhry zmizelo v nenávratnu kvůli nevydařeným investicím. Sázkaři Korunky a jiných loterií mohou nad tímto příběhem jen nevěřícně kroutit hlavou. Vyhrát v loterii dvakrát za sebou a celou výhru promrhat kvůli dalším sázkám, tomu se jednoduše nechce věřit. Jednou z vlastností peněz je však ta, že se umí rozkutálet. S tím měla Evelyn počítat, když se její částky za losy a sázky postupně nenápadně navyšovaly. Na její obranu lze říct, že první její kroky po výhře vedly správným směrem. Zaplatila všechny dluhy a postarala se i o vzdělání své dcery. Potom to s ní však šlo z kopce. Chtít po vícenásobné mega výhře v loterii opět pokořit jackpot, to je čiré bláznovství.

Není první ani poslední

Ukočírovat několik desítek milionů, to dá zabrat panečku. Přes sto milionů sice v Korunce vyhrát nemůžete, ve Sportce nebo v Eurojackpotu to však možné je. Ať tak či onak Evelyn Adamsová není první ani poslední, komu výhra v loterii protekla mezi prsty. Seznam podobných smolařů je opravdu dlouhý. Tak si dejte pozor, abyste ho v případě vlastní výhry dále neprodlužovali.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru