«

»

Výhru v loterii oslavila valčíkem

Foto: pixabay

Oslavu výhry ve Sportce či v jiné loterii může každý pojmout jinak. Zatímco většina lidí bouchne šampaňské, najdou se i méně obvyklé způsoby, jak výhru oslavit. Třeba si střihnout valčík se svým manželem v obýváku! Přesně takhle to udělala královna tanečního parketu Terri Picton-Clark (69), když se dozvěděla, že v loterii vyhrála jeden milion liber (to je v přepočtu 29,5 milionu korun). Kvůli takovým výherním výsledkům Sportky by se každý snad i na hlavu stavěl. Valčík tedy ještě považujeme za normální způsob, jak ventilovat radost.

Z výhry si koupí nové taneční dresy

Vášní Terri Picton-Clark je tanec. Na tanečním parketu strávila téměř celý svůj život a posbírala řadu ocenění. Proto není divu, že tanec bylo to první, co ji napadlo, když se dozvěděla o výhře v loterii. Tanci se věnuje i její partner John (69) a oba se shodli na tom, že si z výhry koupí nové taneční dresy. Ona si koupí působivé šaty a on si nechá ušít oblek na míru. Když zrovna netančí, sází manželský pár loterii. Konkrétně John v místním obchůdku vždy koupil tiket a pokaždé své manželce tvrdil „třeba se zrovna teď na nás usměje štěstí”. Na to mu manželka pokaždé odpověděla, že „tohle tvrdí vždycky”. Teď se tomu mohou jenom smát. A co vy? Jak často pokoušíte výherní výsledky Sportky nebo jiné loterie?

Udělají radost svým kamarádům a pojedou na Antarktidu

I podle jejich povýherních plánů poznáte, že jsou Terri s manželem opravdu energičtí lidé. I přes pokročilý věk plánují navštívit Antarktidu. Tedy samozřejmě až v době, kdy to bude možné. Něco z velké sumy peněz hodlají ukrojit i své rodině a kamarádům. Pak si prý budou užívat bohatý důchod.

Že i vám by mohla odchod do důchodu zpestřit výhra ve Sportce? No prosím! Stačí si vsadit a jste za vodou.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru