«

»

Výhru v mobilu kontroloval nejméně 30x, když nezmizela, šel ji rodině oznámit

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce se vám může spojit s jakýmkoliv okamžikem, při kterém se o ní dozvíte. Například Paul McDonald z Bexhillu ji má spojenou s rozsvěcováním vánočního osvětlení na svém domě. Když totiž dozápasil i s těmi nejzamotanějšími kabely, mimoděk koukl na svůj hráčský účet… a tam viděl výhru přes jeden milion liber (více než 29 milionů korun).

Z hráčského účtu se opakovaně přihlašoval a odhlašoval v domnění, že výhra zmizí

Výherní výsledky Sportky se mohou o slovo přihlásit v kteroukoliv chvíli, třeba i tehdy, když budete zamotaní do kabelů vánočního osvětlení. Téměř padesátiletý Paul měl za to, že ten večer oslaví nanejvýš tak vánočně ozdobený dům. Když celé odpoledne zapojoval světýlka, ještě ani netušil, že se k rozsvícenému domu přidá i další důvod k oslavě, a to výhra vysoká přes 29 milionů korun. Jó i Sportka dovede být takto nevyzpytatelná. Ve chvíli, když se Paul o výhře dozvěděl, byl zrovna sám v obýváku. Místo, aby hlasitě začal křičet na celý dům, že jsou milionáři, otevřel pivo a posadil se k fotbalu. Na zápas se však nemohl soustředit. Opakovaně se totiž přihlašoval ke svému hráčskému účtu v domnění, že částka zmizí. Když se přihlásil už asi 30x, usoudil, že jsou milionáři a šel výhru oznámit rodině.

Výhru promění v úžasné vzpomínky

Zatímco někdo výhru ve Sportce či v jiné loterii použije na splacení hypotéky, jsou i takoví, kteří si ji chtějí doslova užít. Mezi ně patří i Paulova rodina, která hodlá výhru proměnit v úžasné vzpomínky celé rodiny. Výhra pro ně znamená několik úžasných dovolených, nespočet víkendů mimo domov, zkrátka zážitky, které umí vytvořit pouze nečekaná výhra v loterii. Úžasné vzpomínky na společně strávený čas jsou totiž k nezaplacení.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru