«

»

Výhry v únorové Sportce gradovaly až na konci měsíce

Foto a zdroj: Sazka

Ani v únoru si hráči nenechali ujít příležitost pokusit se ve Sportce o miliony. Do druhého měsíce letošního roku Sportka vstupovala se Superjackpotem 38,8 milionu korun, z toho Bonus byl 16,8 milionu. S únorem se loučila se Superjackpotem 48,9 milionu korun, z toho Bonus tvořil přes 40,9 milionu. V únoru se Sportka losovala celkem 12x z toho jednou se hrálo o Škodu Kodiaq v hodnotě 900 tisíc korun.

V první půlce února se hráči milionů nedočkali

Na milionové výherní výsledky Sportky hráči v první půlce února čekali marně. Za celou první půlku února opravdu nepadla výhra větší než jeden milion korun. Mezi největší výhry první půlky února patřila ta z 2. února, kdy si dva hráči rozdělili první pořadí Šance. Každý z nich si domů odnesl přes 431 tisíc korun.

V druhé půlce se to začalo lámat a konec února byl opravdu překvapivý

Vyhrát ve Sportce, to není jen tak. Únorová smůla se začala rozpouštět už 16. 2., kdy opět v Šanci padla výhra prvního pořadí. Dva hráči si rozdělili výhru a domů si odnesli každý přes 986 tisíc korun – výhru alespoň nemuseli danit.

18. února byla ve hře i horská prémie – Škoda Kodiaq v hodnotě 900 tisíc korun. Z hlavní hry Sportky si dva hráči odnesli výhru přes 1,4 milionu korun z prvního i druhého tahu druhého pořadí.

Padla výhra přes 40 milionů

Až 23. únor se ukázal jako den velkých výher. Šťastlivec poslal do hry mimo jiné i čísla 7, 12, 34, 41, 48 a 49 a právě ta se ukázala jako výherní. Z druhého tahu prvního pořadí si odnesl výhru 40 252 336 Kč. To se stalo ve středu, hned v pátek na tuto výhru výherní štěstí navazovalo.

V pátek 25. února snesla výherní čísla 4, 6, 18, 23, 34 a 40 hráči výhru 23 808 954 Kč z prvního tahu prvního pořadí. Ten den padlo i první pořadí Šance a s ním výhra přes 2,2 milionu korun pro jednoho šťastlivce.

Poslední únorový den, kdy bylo možné Sportku si vsadit, připadl na 27. únor. Ten den si dva hráči z hlavní hry odnesli výhru přes milion korun z prvního tahu druhého pořadí. Výhercům samozřejmě gratulujeme!

Pro zajímavost nejvyšší výhrou v únoru minulého roku byla ta z 12. února 2021, kdy padl Superjackpot Sportky přes 40,2 milionu korun. Druhou nejvyšší výhrou byla výhra přes 32 milionů  z 5. 2. 2021.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru