«

»

Výměna dárků na vánočním večírku jí přinesla výhru přes 3,9 milionu korun

Foto: pixabay

Pro Lori Janesovou byl letošní vánoční večírek velmi zásadní. Při běžné výměně dárků si totiž přišla na neuvěřitelnou výhru ve výši 175 tisíc dolarů. Toto bohatství, které v přepočtu vychází na více než 3,9 milionu korun, se ukrývalo ve stíracím losu za 25 dolarů. Přitom úplně poprvé měla v ruce jiný dárek v hodnotě 25 dolarů – bílého keramického slona. Pak se dárky ale ještě jednou promíchaly a Lori skončila s výhrou, která je schopná zaplatit jí hypotéku. A co by výhra ve Šťastných 10 zaplatila vám?

Na večírek se jí původně nechtělo

Lori Janesová na nedávný vánoční večírek nejspíš nezapomene. Pracuje jako vedoucí kanceláře a koordinátorka léčby v Harmon Dental Center v Louisville. Vánoční večírek, který se v její práci chystal, patřil k věcem, do kterých se jí tyto Vánoce moc nechtělo. Doma měla plno práce s přípravami Vánoc, v práci toho bylo až nad hlavu. Nakonec ale mohla být ráda za to, že se přemluvila a na večírek nakonec šla. V jiném případě by jí totiž unikla výhra ve výši 175 tisíc dolarů. Právě tolik seškrábala na vánočním losu, který jí dal jeden ze zúčastněných. Napadlo vás někdy, že darujete výherní výsledky Šťastných 10 někomu jako dárek k Vánocům?

Z výhry splatí rodinná auta a půjčku své dcery

Přitom nikdo ze zúčastněných nemusel o výhře vědět, kdyby účastníci večírku nezačali Lori přesvědčovat, ať los seškrábe. Samozřejmě, že ihned vytáhla drobné a začala los seškrabovat. Ani ve snu by ji totiž nenapadlo, že v něm najde takové bohatství. Jak se asi cítil ten, kdo los Lori do balíčku zabalil? Nejspíš mu bylo pořádně horko a litoval, že si tak pohádkovou výhru nenechal pro sebe. A jak byste se cítili vy, kdybyste zničehonic přišli o výhru ve Šťastných 10?

Jak Lori v loterijní společnosti uvedla, z výhry plánuje zaplatit rodinná auta a splatit půjčku své dcery. O tom, že by se o výhru rozdělila s tím, kdo jí los nadělil, nepadlo ani slovo.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru