«

»

Výplata v olejem zašpiněných mincích má svou dohru!

Foto: pixabay

Před necelým rokem jsme vás informovali o Američanovi Andreasovi Flatenovi z Georgie, který dostal svou poslední výplatu z autoservisu v drobných a od oleje zašpiněných mincích. Tehdy se zdálo, že to podlému zaměstnavateli jen tak projde, ale vítr se obrátil. A jak byste se tvářili vy, kdyby vám chtěli výhru ve Sportce vyplatit v mincích?

Místo bankovek dostal drobné mince, které dohromady vážily přes 228 kilo

Velmi ojedinělý případ se stal v americké Georgii, kde bývalý zaměstnanec autoservisu OK Walker v Peachtree City čekal na svou poslední výplatu. V zaměstnání skončil kvůli špatným podmínkám. To ale nemohl přes srdce přenést jeho šéf. Tomu se musel Andreas až několikrát upomínat, protože mu výplatu nechtěl poslat. Nakonec se výplaty dočkal, ale dostal ji v nečekané formě. Naštěstí výherní výsledky Sportky na váš účet po výhře dorazí včas, čisté a v pořádku.

Jednoho rána Andreas před svým domem objevil kýble plné špinavých mincí. Na jednom z nich byla položená obálka s nadávkou a výplatní páskou. V tu chvíli bylo Andreasovi jasné, že výplata konečně dorazila. Ovšem v tomto případě si ji bude muset znovu vydřít. S drobnými mincemi se nejen špatně platí, nýbrž vám je nikde nevezmou, když jsou celé od oleje. A zatímco v tu dobu to vypadalo, že Andreas nemá na svého bývalého šéfa žádnou páku, teď se situace obrátila a majitel autoservisu půjde před soud.

Strhl na sebe nechtěnou pozornost

Když se výhra ve Sportce nekoná, může se stát, že budete mít dlouhou chvíli do výplaty. A co teprve, když vám někdo přibližně dvacet tisíc korun odevzdá v mincích, které váží přes 228 kilo? Za tento žertík a jiné prohřešky teď majitel autoservisu půjde před soud. Rozhodlo tak americké ministerstvo práce, jehož nechtěný zájem na sebe majitel autoservisu strhl. Podle ministerstva zaměstnavatel nedodržel podmínky pro vyplacení mzdy. Ministerstvo se šťouralo i v jiných věcech a vyšlo najevo, že co se týče odměňování svých zaměstnanců, je majitel výše jmenovaného autoservisu opravdu padouch. Ministerstvo se tak postará o to, aby zaměstnavatel pozpátku doplatil vše, na co úmyslně zapomínal. Hlavně tedy přesčasy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru