«

»

Výsledky až dvou loterií můžete mít naráz!

Foto: pexels

Skolit dvě mouchy jednou ranou, to se říká hlavně tehdy, když se vám podaří něco efektivně zařídit, dohodnout. Zkrátka a dobře když máte z jedné věci či události více výhod, než jste původně čekali. Podobným 2v1 řešením může být i loterie 20 z 80 od Fortuny, jejíž slosování patří i další loterijní hře Meloun. Tedy dvě loterie a pouze jedno slosování! Sázenku do každé z loterie musíte podat samozřejmě zvlášť, vsazená čísla mohou být úplně odlišná. Pro každou hru zvlášť můžete zvolit jinou taktiku. A pak se výsledky 20 z 80 i Meloun výsledky dozvíte najednou. BUM! Jen aby na to vaše reakce byly připravené. Hledat výhru na dvou tiketech v jeden čas, už dá celkem zabrat.

20 z 80… loterie podobná Šťastných 10

Mnohem více podobnosti než se Sportkou najdete u loterijní hry Šťastných 10. Stejně jako Šťastných 10, ani hra 20 z 80 nemá rostoucí jackpot. Přesto se v ní dají vyhrát milióny. Podobný je i rozsah tažených čísel.

U hry 20 z 80 má hráč na výběr, zda do hry půjde s tipem na 1 až 8 čísel. Kolik čísel ale tipne, tolik musí uhodnout. V tomto se hra liší od loterie Meloun, se kterou ji pojí společné slosování.

Nastavení si vlastních podmínek

Hra 20 z 80 umožňuje hráči nastavit si vlastní podmínky hry. Už výše jsme zmínili, že si rozhoduje o tom, s kolika čísly do hry vlastně půjde. Ale to není všechno. Rozhoduje i o výši vkladu, čímž se dá výše celkové vyhrané částky krásně znásobit. Svobodnou volbu má i v tom, který den si vsadí. Zatímco ve všední dny může sázet až 2x denně, o víkendu jen 1x denně.

Hra 20 z 80 má svá pro a proti. Je tak jen na sázkaři, zda právě do ní vloží své finance.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru