«

»

Vysoký jackpot ho donutil vsadit a udělal dobře

Foto: powerball

Výhra 1 milion dolarů

Zachary Norenberg z Fremontu v Nebrasce, USA, vyhrál v jedné z tamních loterií rovný jeden milion dolarů (v přepočtu přes 22,6 milionů korun).

Muž výherní tiket zakoupil na benzínce, kde doplňoval palivo do svého auta a kupoval si energetický nápoj. Při placení si všiml, že jackpot loterie ten den činí 381 milionů dolarů (v přepočtu více než 8,5 miliardy korun), a proto se rozhodl vsadit. Sázenky vyplnil čísly z dat narození jeho příslušníků rodiny.

V den slosování sledoval losování čísel v televizi v přímém přenosu a byl zaskočený, když uviděl tažená čísla a došlo mu, že správně tipnul všech 5 čísel z 5. Následně šel probudit svou ženu Shelby, aby i ona zkontrolovala tiket a on poté mohl zavolat svým rodičům a pochlubit se, že se stal majitelem milionu dolarů. Telefon mu zvedl jeho otec, který ale synovi nechtěl nejdříve vůbec věřit.

Manželé Norenbergovi plánují za část peněz splatit veškeré úvěry, jako jsou studentské půjčky a hypotéka. Oba doufají, že jim takto vysoká výhra pomůže prožít život bez dluhů. Peníze také hodlají utrácet za svoji 14měsíční dceru a za druhé dítě, které je teprve na cestě.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru