«

»

Vzal si palčáky… teď jeho fotka vydělává charitě miliony dolarů

Foto: pixabay

Vybrat miliony i bez štěstí v Extra Rentě, to se podařilo Berniemu Sandersovi (americký senátor), který měl při inauguraci amerického prezidenta Joea Bidena, která proběhla 20. ledna letošního roku, na rukou hřejivé pletené palčáky. Jeho fotka, jak mrzutě sedí na židli opodál od ostatních s palčáky na rukou, obletěla svět a stala se hitem. Každý v Americe hned toužil po tom mít tričko se Sandersem a jeho palčáky. Nečekanou slávu Sanders využil pro dobro charity. Díky tričkům a mikinám s jeho potiskem už pro charitu vybral více jak 2 miliony dolarů.

Nemusíte sázet do loterie, stačí pobavit internet

Případ Bernieho Sanderse s jeho palčáky je zářným příkladem toho, že není potřeba, abyste pokoušeli výherní výsledky Extra Renty. Miliony můžete mít i díky tomu, že pobavíte internet. Doba je dnes taková, že stačí vtipná fotka nebo tweet a rázem vám to sype. Když si Sanders bral palčáky na sebe, něco takového by ho ani ve snu nenapadlo. Jak říká, šlo mu hlavně o to, aby se cítil pohodlně a bylo mu teplo, a to pletené palčáky splnily na jedničku. Ostatně co se výběru teplého oblečení v zimě týče, Sanders je mužem na svém místě. Pochází totiž z Vermontu, kde teplota v zimě klesá až k -46 °C.

Kšeft za miliony má i žena, která Sandersovy palčáky pletla

Miliony vám může vynést nejen výhra v Extra Rentě, nýbrž i klubko vlny s jehlicemi. Je to i případ vermontské učitelky Jen Ellisové, která Sandersovi slavné palčáky osobně pletla. Po tom, co se fotka s palčáky proslavila, pletené rukavice si u ní objednalo už šest tisíc lidí. Ellisovou zájem mile překvapil, ale jedním dechem dodává, že takové množství palčáků nemůže nikdy stihnout vyrobit. Na druhou stranu by za ně byl výdělek jistější než výhra v Extra Rentě.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru