«

»

Vždy, opravdu vždy si své tikety kontrolujte pro jistotu sami

Foto: Mega Millions

Na to, že toužil po výhře v loterii, nakládal Malcolm Meredith se svým tiketem dosti neopatrně, když ho po slosování svěřil ke kontrole svému příteli. Ten tiket zkontroloval a Malcolmovi řekl, že je nevýherní. Přesto muže z Virginie hlodal červíček pochybností a tiket přinesl ještě do kanceláře loterie v Severní Virginii. Tam mu pogratulovali k výhře 1 milion dolarů (tedy v přepočtu téměř 25 milionů korun). Podobnou výhru vám může přinést třeba Eurojackpot!

Není jasné, zda byl jeho přítel roztržitý, nebo to udělal schválně

Z tohoto příběhu je patrné, že si máte své výherní výsledky Eurojackpotu pro jistotu kontrolovat sami. Není jasné a příběh se dál už nevěnuje tomu, jak je možné, že Malcolmův přítel výhru na tiketu neviděl. Vždyť mu muselo být jasné, že se s losovanými čísly shoduje hned pět Malcolmových čísel, a to 33, 40, 59, 60 a 69… k výhře jackpotu, který se tou dobou (20. května) v Mega Millions vyšplhal na 131 milionů dolarů, už Malcolmovi chybělo jen Mega Ball číslo, jímž bylo číslo 22. I tak má ale z výhry samozřejmě radost. Téměř 25 milionů totiž nenajdete jen tak na ulici, leda tak v Eurojackpotu!

Raduje se i obchod, kde Malcolm výherní tiket koupil

A slavit může tradičně i obchod, ve kterém byl vítězný tiket prodán. Je jím obchod s potravinami Harris Teeter v Manassasu, kde vítěz chodí pravidelně nakupovat. Teď s výhrou si může zaplatit i donášku do domu. Obchod dostane krásných 10 tisíc dolarů (téměř čtvrt milionu). A to už je částka, se kterou jde podnikání snáz!

Ani vy se tiketu nezbavujte nikdy dříve, než ho pořádně zkontrolujete. Případů, kdy výherci přišli o velkou výhru svou neopatrností už tady bylo dost. Málem k nim patřil také Malcolm.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru