«

»

Woodsův triumf mu přinesl přes 27 milionů korun

Foto: pexels

Na Woodsovo vítězství v golfu sázeli lidé téměř po celém světě

Jeden z nejznámějších světových golfistů Tiger Woods před pár dny získal už pátý titul na golfovém turnaji Masters. Woods se svému milovanému golfu věnuje už od útlého dětství a za svou kariéru získal celkem 15 titulů major.

Na Woodsovo vítězství či prohru na Masters sázeli lidé snad po celém světě. Kamenné i online sázkové kanceláře byly takřka na roztrhání. Ti, jež sázeli na jeho výhru, a to v kterémkoliv kurzu, mohou slavit. Sázkové kanceláře však oslavy nechystají, jelikož hlásí velké ztráty.

Nejvyšší sázka padla u společnosti William Hill na pobočce casina SLS Las Vegas, kde si jistý sázkař vsadil 85 tisíc dolarů (v přepočtu více než 1,9 milionů korun) na vítězství Woodse v kurzu 14 : 1. Takto vysoký vklad přinesl nyní šťastlivci obrovskou výhru činící 1,19 milionu dolarů (v přepočtu přes 27 milionů korun). Jedná se o nejvyšší kurzovou výhru jednotlivce v historii William Hill.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru