«

»

YouTuber MrBeast na losech prodělal 600 000 Kč

Foto: pixabay

Na tisících losech na něj nečekala žádná obří výhra

Americký YouTuber Jimmy Donaldson alias MrBeast si zhruba před rokem koupil 1000 stíracích losů za 30 dolarů, celkem tedy za 30 000 dolarů (v přepočtu cca 700 tisíc korun). Všechny losy poté setřel a jeho fanoušci díky jeho YouTube kanálu mohli být při tom.

Když seškrábal stírací pole na všech losech a spočítal výhry, dopočítal se výhry ve výši 20 380 dolarů (v přepočtu přes 477 tisíc korun). To znamená ztrátu necelého čtvrt milionu korun. MrBeast ale není zklamaný, jelikož peníze na losy dostal od sponzora a jeho video, kde losy seškrabával, vidělo přes 15,3 milionu diváků.

YouTuber po neúspěchu svůj čin za pár týdnů zopakoval, to ale nakoupil losy v hodnotě 50 000 dolarů (v přepočtu více než 1,1 milionu korun). Tentokrát koupil dva druhy losů, a to za 20 a 30 dolarů. I tehdy na mladíka čekalo několik výher, nebyly však tak vysoké a nebylo jich tolik, aby se mu vklad vrátil. Nyní prodělal 17 tisíc dolarů (v přepočtu necelých 400 tisíc korun). Video, jež následně vložil na svůj kanál, slavilo větší úspěch, jelikož jej vidělo přes 23 milionů lidí.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru