«

»

Z bezdomovce mistrem v hraní videoher

Foto: depositphotos

Obrat o 360° zažil Ryan Hart z Londýna, když se z bezdomovce, který nemá ani na jídlo, proměnil v profíka v hraní videoher s milióny na účtu. Cesta k jeho úspěchu však nebyla přímočará. K miliónům se můžete dostat různě, třeba tak, že trefíte výherní výsledky Eurojackpotu. Ryan si svou cestu k bohatství začal prošlapávat ve videoherně.

Můžete buď vyhrát ve Sportce, nebo tvrdě dřít a rozvíjet svůj talent

Být za vodou podobně jako Henry z reklamy na Eurojackpot chce být nejspíš každý. A zatímco většina sázkařů si vsadí, vyhrají už jen ti nejšťastnější. Naštěstí existuje řada dalších způsobů a cestiček, jak se dostat k úspěchu a k miliónům na účtu. Svědčí o tom následující příběh.

Už od osmnácti žil Ryan Hart na ulici a protloukal se, jak jen mohl. Neměl na jídlo, natož na šťastný tiket do loterie. Útočiště našel v herně, která měla vstup zdarma. Tam objevil svůj talent pro hraní videoher a zároveň útočiště před zimou a samotou. Při své první návštěvě herny ani nemohl tušit, že za dvacet let z něj bude milionář a uznávaný profík v hraní videoher.

Ryan začal být vidět…

Ryan byl v hraní videoher vážně dobrý, a proto si jej vyhmátla společnost zabývající se rozvojem videoher. Zpočátku hrál Ryan o jídlo, nocleh, později i o peníze. Dá se říct, že vstup do videoherny byl pro Ryana něco jako výhra v Eurojackpotu. Vždyť časem vyhrál i cestu do Japonska, kde se mohl dál rozvíjet. Dnes, po dlouhých dvaceti letech, cestuje Ryan po světě a naplno se věnuje videohernímu průmyslu. Hodnotí hry pro různé společnosti a už nemusí přemýšlet nad tím, kde večer složí hlavu. Jak Ryan říká, videohrám vděčí za mnohé. A i přesto, že si lze na videohrách vybudovat závislost, pro Ryana byly únikem od kruté reality.

A co vy? Také čekáte na úspěch? Jak vidíte, nemusí být instantní, stejně jako výherní výsledky Sportky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru