«

»

Z dubnového Eurojackpotu pršely výhry

Foto: Sazka

Ani v dubnu si hráči Eurojackpotu nenechali ujít možnost pokusit se o velkou výhru. Duben se v Eurojackpotu nesl ve znamení velkých změn, k pátečnímu losování se totiž už 29. 3. přidalo i úterní losování. Na oslavu změn v Eurojackpotu dala Sazka pro Čechy do hry rovnou 50 luxusních vozů Land Rover Defender (každý v hodnotě přes 2,2 miliony korun). O ně se pak od 29. 3. hrálo pět úterků. Eurojackpot do dubna vstoupil s jackpotem 560 milionů a loučil se s ním s částkou 1 402 000 000 Kč.

V dubnu se hrálo o luxusní vozy

V dubnu se výherní výsledky Eurojackpotu hráčům postaraly o zpestření. Při příležitosti eurojackpotových úterků dala Sazka do hry luxusní vozy Land Rover Defender. O prvních deset vozů se hrálo už v úterý 29. 3. a potom každé další úterý v dubnu. V měsíci dubnu se Eurojackpot losoval celkem 9x.

Aprílový den Čechům v Eurojackpotu nic nepřinesl. Nejvyšší výhrou byla ta z prvního pořadí, a to přes 604 tisíc korun, které putovaly do Německa.

V úterý 5. dubna se kromě milionů hrálo i o luxusní vozy. Kromě nich si ze hry čeští hráči odnesli i 1x 200 tisíc Kč ze hry Extra 6. Na druhé výherní pořadí doplňkové hry Extra 6 dosáhl i hráč 8. dubna.

15. duben byl pro Čechy o dost přívětivější. Hráč si ze hry odnesl přes 50 tisíc korun, a to ze 4. výherního pořadí. Dařilo se i ve hře Extra 6, ve které šťastlivec trefil první pořadí a ze hry si tak odnesl 2 miliony korun.

19. dubna Češi v Extra 6 vyhráli 2x 200 tisíc Kč. Hned další slosování 22. dubna padlo další první pořadí Extra 6 a s ním 2 miliony korun. Kromě toho si jeden hráč ze 4. pořadí hlavní hry odnesl přes 178 tisíc korun.

26. duben byl posledním dnem, kdy se hrálo o posledních 10 luxusních vozů Land Rover Defender. Kromě toho padlo druhé pořadí, na jehož příčku se postavil Čech. Ze hry si spolu s dalšími hráči odnesl přes 6,7 milionu korun. Kromě toho padla i výhra přes 78 tisíc ze 4. výherního pořadí pro dva hráče a 2x 200 tisíc korun ve hře Extra 6.

29. duben byl posledním dubnovým dnem, kdy bylo možné zkoušet štěstí v Eurojackpotu. A vyplatilo se to českému hráči, který se svými čísly probojoval na třetí výherní pořadí a spolu s dalšími hráči si ze hry odnesl přes 3,3 milionu korun. Všem výhercům gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru