«

»

Z herního automatu vyrazil 64,5 milionu korun

Foto: pixabay

Neuvěřitelné štěstí se usmálo na mladého Francouze, který do hracího automatu v kasinu vhodil pouhé dvě eura, ale odcházel s více než 2,6 milionu eur (to je v přepočtu přes 64,5 milionu korun). Francouz pochází z města Saint-Amand-les-Eaux a je mu teprve třicet… tomu my říkáme být za vodou!

I hrací automaty nabízí jackpot

Hrací automaty obecně nemají moc dobrou pověst, přesto z nich lze vyrazit tolik, co ze Sportky. Přesvědčil se o tom mladý Francouz, který na začátku tohoto roku vyhrál v přepočtu přes 64,5 milionu korun. Podobně vysoké mohou být výherní výsledky Sportky či jiné loterie. U hracích automatů to zvykem rozhodně není, ale jak je vidět, možné je úplně všechno. Zarážející na celé věci je skutečnost, že mladík rozhodně nepatří k pravidelným návštěvníkům kasina. Podle toho, co na sebe kasinu prozradil, se chodí do kasina občas odreagovat a tohle byla jen jedna z mála chvilek, které v kasinu trávil. Vyplatilo se. Je to podobné jako u Sportky, tu také může vyhrát hráč, který si vsadí poprvé v životě. Jindy můžete sázet celý život, aniž by výhra dorazila.

Systém propojených automatů generuje milionáře

Ovšem nejednalo se o obyčejný hrací automat, nýbrž o speciální propojený systém automatů, který má ve Francii úspěch. Jackpot postupně narůstal celkem na 165 propojených automatech, které jsou umístěné ve 38 kasinech. Provozovatel těchto kasin prozradil, že díky tomuto systému se v posledních deseti letech zrodilo už 66 výherců a z toho 31 milionářů. Přibližně ve stejném týdnu se z pětimilionové výhry z herního automatu mohla radovat pro změnu čtyřicetiletá Francouzka, která do automatu hodila v přepočtu pouhých 20 korun. I jeden sloupeček Sportky za 20 Kč vám může vynést podobnou a větší výhru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru