«

»

Z hracího automatu vytáhla jackpot ve výši 302 tisíc dolarů

Foto: pixabay

Čekání, ať už na letadlo nebo vlak, nepatří k příliš oblíbeným činnostem. Avšak můžete z něj vytáhnout maximum, protože každá minuta se počítá. Čekání si můžete zkrátit řadou efektivních činností, můžete se učit cizí jazyk, zacvičit si, vyřídit emaily, dokonce vyhrát miliony. To se nedávno povedlo Američance, která čekala na letadlo na letišti McCarran v Las Vegas. I vy si můžete během čekání na cokoliv vsadit Šťastných 10 a vyhrát.

V Las Vegas narazíte na hrací automaty už na letišti

Las Vegas není ideálním prostředím pro hráče závislé na hazardních hrách, kteří se proti této závislosti snaží bojovat. V bezpečí tam nejste ani na letišti, kde je cestujícím normálně k dispozici asi 1400 hracích automatů. Jejich provoz je teď kvůli pandemii omezen asi na 500. Ani to však nezabránilo Američance Megan, aby z nich vytáhla jackpot ve výši 302 tisíc dolarů (to je v přepočtu asi 6,5 milionu korun). Podobně mohou vypadat také vaše výherní výsledky Šťastných 10. Cestující Megan je z výhry nadšená. Že se domů z cest vrátí bohatší o 6,5 milionu korun, to opravdu nečekala. Šťastné výherkyni k výhře pogratulovalo i samotné letiště McCarran.

Tučná výhra v loterii vás může zavát i do Las Vegas

Výhra ve Šťastných 10 nebo ve Sportce vás koneckonců může zavát i do města hříchů Las Vegas, kde své vyhrané peníze můžete znásobit, bude-li se vás i nadále držet štěstí. Jen abyste nedopadli jako podnikatel z Kalifornie, který před pár lety žaloval kasino v Las Vegas, protože v něm nešťastně prohrál půl milionu dolarů (to je dnes v přepočtu 10,8 milionu korun). Podnik žaloval kvůli toho, že jej obsluha kasina nechala hrát v opilosti a dále mu nalévala. V tomhle případě měl překvapivě šanci uspět, protože existují pravidla, která hazardním podnikům zakazují pouštět ke hře viditelně opilé osoby. Úsměvná na tom je skutečnost, že podnikateli nešlo o peníze, nýbrž o princip. Podle jeho slov má peněz dostatek a o podobnou sumu již párkrát v životě přišel.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru