«

»

Z milionářky pašeračkou a vězenkyní

Foto: pixabay

Obří výhra jí byla málo, přivydělávala si ještě nelegálně

Je to zhruba rok, kdy mladá Karlee Harbst (27) měla dle svých slov šťastné období, jelikož během krátké doby díky stíracím losům vyhrála spousty peněz. U prvního losu si setřela 100 dolarovou (v přepočtu cca 2,2 tisíce korun) výhru a poté na ni pod seškrabávacími políčky čekala částka činící 1 000 000 dolarů (v přepočtu přes 22,5 milionů korun).

Dnes už si mladá Američanka ale výhry neužívá, jelikož se nachází za mřížemi. Karlee byla totiž před pár týdny zatčena a obviněna kvůli pašování a prodeji tvrdých drog. Jednalo se o akci nazývanou Smooth Criminal, na níž se kromě Karlee podíleli ještě další dvě desítky lidí, a kterou policisté pečlivě sledovali a vyšetřovali zhruba 12 měsíců. Žena však není za mřížemi poprvé. Už před milionovou výhrou byla zatčena kvůli drogám, řízení s propadlými doklady a drobným krádežím.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru