«

»

Z trafiky si odnesl tiket Sportky, na který vyhrál přes 23 milionů

Foto: pexels

O tiket měl strach ještě dřív, než zjistil, že je výherní

Sazka před pár měsíci při slosování Sportky, jež proběhlo v neděli 20. ledna, vytvořila nového multimilionáře. Stal se jím sázkař ze západních Čech a jeho výhra činila přes 23,9 milionů korun. Kromě 6 vylosovaných čísel, jež mu přinesly více než 5,3 milionů, uhádl totiž i poslední číslo doplňkové hry Šance, a proto získal ještě bonus v hodnotě cca 18,5 milionů korun.

Výherce není pravidelným sázejícím. Vsadí si jen příležitostně párkrát do měsíce. Sázenku s vítěznými čísly podal v trafice, kam si šel pro noviny. Ačkoliv nevěděl proč, tak měl o tiket velký strach a cítil, že je důležitý. Z toho důvodu ho nosil neustále u sebe. O pár dní později byl v obrovském šoku, jelikož zjistil, že to tentokrát skutečně vyšlo a on se stal majitelem desítek milionů. Na to, aby se dostal z prvotního šoku, si musel dát panáka. Ihned poté se šel s touto radostnou zprávou pochlubit své přítelkyni.

Čerstvý milionář už ví, co s výhrou udělá. V první řadě hodlá opravit dům a pořídit si nový automobil. Dále chce skončit v práci, užívat si luxusu, jež si díky tolika penězům může dopřát, a dělat jen to, co ho skutečně baví.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru