«

»

Z výhry v loterii si koupí nové látky pro šití

Foto: pixabay

Bianca Murton (31) z anglického Bilstonu setřela v losu výhru 300 tisíc liber. To je v přepočtu přes 8,9 milionu korun. A to si jen během práce zaskočila pro něco k pití. K limonádě přikoupila i výherní los. Že si domů spolu se sladkým nápojem odnese i pohádkové jmění, to by ji ani ve snu nenapadlo. Takové výherní výsledky Šťastných 10 by chtěl  do nákupního košíku vložit každý.

Výherkyně pohádkové sumy o odchodu z práce neuvažuje

Bianca Murton pracuje jako ošetřovatelka seniorů, které navštěvuje u nich doma. Přiznává, že kovidová doba jí dala hodně zabrat. Ale ani po výhře neuvažuje, že by s prací ošetřovatelky úplně sekla. Protože ji už netlačí složenky, zkrátí si pracovní dobu na polovinu, aby mohla více času trávit se svým malým synem. I výhra ve Šťastných 10 by vám mohla zajistit práci na zkrácený úvazek. Úsměv na tváři jejich klientů je prý to, co ji v práci drží. Podle ní neexistuje nic lepšího, než pomáhat potřebným. Teď má na to i potřebné finance. Z výhry chce kromě charity podpořit i svou rodinu.

Před výhrou sháněla látky, kde jen mohla, teď si může dovolit ty nejdražší

Abyste se mohli rozvíjet v koníčku, jakým je šití na šicím stroji, k tomu výhru ve Šťastných 10 nejspíš ani nepotřebujete. Nečekané bohatství však přijde vhod i v tomto odvětví. Když Bianca zrovna nepracuje, tráví svůj volný čas u šicího stroje, na kterém šije mimo jiné i oblečky pro plyšového méďu svého syna. Protože před výhrou v loterii si jako samoživitelka moc vyskakovat nemohla, vždy sháněla látky na šití, kde se dalo. Něco jí přinesly kamarádky, něco koupila ve slevě. Teď, když je z ní milionářka, si může pořídit nejen nový šicí stroj, nýbrž i výběrové látky. Teď do galanterie může vzít klidně i svého syna, který může látky vybírat podle vzhledu a ne podle ceny. Předtím jí vždy bylo líto, když si vybral tu nejdražší a ona mu ji musela rozmlouvat.

Výhra ve Šťastných 10 nebo v jiné loterie má rozhodně potenciál úplně změnit váš život.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru