«

»

Za 15 minut v taxíku mu naúčtovali téměř milion

Foto: pixabay

Z jízdy taxíkem je nejspíš na nějakou dobu vyléčený Brit Oliver Kaplan, který cestoval domů z práce taxíkem a ráno se nestačil divit, kolik mu za patnáctiminutovou cestu společnost Uber naúčtovala. Bylo to 35 tisíc liber, což je v přepočtu nějakých 975 tisíc korun. Částka se naštěstí z jeho účtu nestáhla, a to jednoduše proto, že na něm tolik peněz neměl. A co vy? Povaluje se vám na účtu nějaký ten milion z výhry ve Sportce?

Taxikář omylem nastavil destinaci až do Austrálie

Brit Oliver Kaplan je zvyklý na to, že si dá s kolegy po práci pár skleniček něčeho tvrdšího a pak se nechá taxíkem odvézt k sobě domů. Jenže posledně měl nejen velkou opici, ale i vysoký dluh u taxikářské společnosti Uber. Když se totiž ráno podíval na svůj účet, zjistil, že za včerejší jízdu společnosti Uber dluží přes 975 tisíc korun. Transakce neproběhla jednoduše proto, že na ni Britovi chyběli finanční prostředky. A ještě, že tak. Když totiž Oliver Kaplan do společnosti hned na to volal, vysvětlilo se, že jde o chybu. Místo adresy jeho bydliště zadal taxikář omylem Austrálii. Vzhledem k tomu, že je na druhé straně planety, se Oliver ani nemohl divit, že účet za jízdu vyskočil do tak astronomických výšin. Chyba se samozřejmě vysvětlila a Brit se může pyšnit tím, že zažil nejdražší jízdu v taxíku na světě. A co vy? Vyměníte své auto za taxikáře nebo ještě lépe za limuzínu i s řidičem, až trefíte Sportka výherní výsledky?

Společnost se omluvila za stres, který svému klientovi způsobila

Po výhře ve Sportce nejspíš nebudete koukat na nějakou tu útratu za taxík. Ani Brit Kaplan na ni nekoukal. Za cestu domů běžně utratil něco kolem tří stovek. Jenže téměř milion by za čtvrt hodinku v taxíku nezaplatil ani výherce maximálního Eurojackpotu, no ne? No ještě, že se všechno rychle vysvětlilo!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru