«

»

Za 6000 eur měsíčně teď můžete makat pro Cristiana Ronalda

Foto: pixabay

Co je lepší než výhra ve Šťastných 10? Nechat se zaměstnat samotným Cristianem Ronaldem! Shodou náhod právě tento portugalský fotbalista hledá kromě jiných zaměstnanců i komorníka, kterému nabízí měsíční plat ve výši 6000 eur (v přepočtu 145 tisíc korun). Nejdůležitějším požadavkem pro to, abyste tuhle práci dostali, je přitom vaše diskrétnost. To by snad zvládl každý, mít jazyk za zuby, jen ať mu ročně na účet přijde suma, kterou lze podobně snadno získat už jen výhrou ve Šťastných 10 nebo jiné loterii.

Hlavní náplní práce je péče o Ronaldovu vilu v Portugalsku

Výherní výsledky Šťastných 10 jsou zatím v nedohlednu? Tak co se mezitím ucházet o práci snů? Zrovna v této době Cristiano Ronaldo poptává zaměstnance do své vily. Kromě kuchaře také komorníka, jehož hlavní náplní by byla péče o Ronaldovu luxusní vilu v době, kdy bude Ronaldo kopat své zápasy jinde. Taková kapacita, jakou je právě Cristiano Ronaldo má samozřejmě svých vil více. Aby se pak v každé z nich mohl cítit jako doma, nehledě na to, kolik času v ní reálně ročně tráví, je pak potřeba onen komorník, který bude o luxusní skvost pečovat. Spíše než práce vypadá tato pozice jako výběrové řízení na dovolenou u Ronalda, co říkáte? Přitom nemusíte být extra dobří v úklidu ani v managementu. Největší zřetel bude Ronaldo při výběru uchazečů klást na jejich diskrétnost. Jednoduše zkrátka nechce, abyste jeho soukromí propírali na veřejnosti. A to by šlo, no ne?

Vila je to opravdu luxusní

Za vilu, o kterou byste měli pečovat v případě, že si vás Ronaldo vybere, zaplatil slavný fotbalista v přepočtu půl miliardy korun. Vila stojí na třech tisících metrech čtverečních a má až tři patra. Nechybí u ní vnitřní i venkovní bazén, tenisový kurt, posilovna, garáž pro asi 20 aut a jiné vymoženosti, které jsou pro miliardáře standardem.

4.5/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. Květoslav

    Na tak velkou vilu je to málo….

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru