«

»

Za bydlení lze utratit až stovky milionů a to vůbec nemusíte za hranice

Foto: pixabay

Když vám bydlení platí výhra v Eurojackpotu, můžete začít pokukovat po luxusu ne za miliony, ne za desítky milionů, ale za stovky milionů. A vůbec nemusíte cestovat za hranice. I u nás jsou k mání byty a domy za stovky milionů korun. Třeba byt blízko Vltavy, jehož cena se vyšplhala k závratné částce 270 milionů korun. Kdyby se vám zdálo, že je to hodně, tak ještě dodáme, že je to cena po slevě. Takových bytů je u nás více.

Luxus, který se jen tak nevidí

Bydlení jako v pětihvězdičkovém hotelu na dovolené vám mohou zajistit Eurojackpot výherní výsledky. A to vůbec nemusíte vytáhnout paty z domu. Když totiž budete bydlet v luxusním bytě za stovky milionů, jeho vybavení vás nepřestane překvapovat. Nejdražší byt v Česku se nachází v Praze 5 blízko Vltavy. Jedná se o tři patra v neorenesančním činžáku s celkovou rozlohou 1400 metrů čtverečních. Kromě běžných pokojů je výjimečný hlavně osmi balkóny, garáží s osmi parkovacími místy, saunou, posilovnou a vnitřním bazénem s protiproudem. Kdyby vám byl obývací pokoj v tomto bytě malý, o čemž pochybujeme, můžete své přátele pozvat do party roomu. Tak snad vám z výhry v Eurojackpotu po pořízení tohoto bytu zbudou i nějaké peníze na uklízečku, protože uklidit takový byt, dá  opravdu zabrat. Když trefíte Eurojackpot v plné výši, můžete si luxusních bytů pořídit hned několik. I když sehnat do nich nájemníky, dá také hodně práce.

Další byty a domy za nehorázné sumy

V Praze je dále k mání byt 5+kk s rozlohou 866 m2 za téměř 200 milionů korun. Má dvě patra, které spojuje výtah, vlastní kino, wellness a tělocvičnu. V bytě 3+kk s rozlohou 231 m2 za 147 milinů korun bydlí například Petr Nedvěd. Má italský design a nabízí výhled na Karlův most. Aktuálně tedy k mání není, ale třeba ho hokejová legenda časem pustí. Pokud byste raději domeček se zahradou, může vás výhra v Eurojackpotu  přestěhovat do vily nad Trojským zámkem za 312 milionů korun. Dům má čtyři patra a rozlohu 1000 m2. Hýčkat vás bude vyhřívanou mramorovou podlahou, vlastní saunou, fitness centrem i basketbalovým hřištěm. Nechybí ani bazén a garáž až pro 10 aut. Vila má k dispozici i vlastní vinici.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru