«

»

Za chyby se platí… ale také inkasuje!

Foto: pexels

Šestapadesátiletý Samir Mazahem z Michiganu si z chyb hlavu neláme… už vůbec ne po tom, co si omylem vsadil dvakrát a dvakrát bral výhru. Z loterie Mega Millions si odnesl dva miliony dolarů (to je v přepočtu přes 46 milionů korun). Tak nás napadá, dá se omylem vyhrát ve Sportce? Možná!

Omyl za milion dolarů

Že za chyby se obvykle platí, o tom ví své i sázkaři Sportky. Třeba, když pro jednou zapomenou vsadit svá oblíbená čísla a ta jsou následně tažena. Američan Samir Mazahem si však kvůli chybě za jeden milion dolarů hlavu lámat nemusí. V loterii Mega Millions si online vsadil svá oblíbená čísla 1, 5, 9, 10 a 23. Protože si je však v aplikaci loterie zapomněl uložit, vrátil se a zadal je znovu, čímž omylem znovu vsadil. O chybě se dozvěděl až v okamžiku výhry. Místo jednoho milionu dolarů bral miliony dva. Z výhry si chce pořídit nové bydlení a zbytek hodlá uschovat na důchod.

Umíte se poučit z chyb?

Je známo, že chyby člověka posilují. Umí být dobrým ukazatelem toho, kudy se v životě znovu nevydávat. Z chyb se má člověk poučit, pokud možno je znovu neopakovat a jít dál. To však rozhodně neplatí v případě výherce z Michiganu. Chybu za milion dolarů by si rád zopakoval nejspíš každý sázkař Sportky.

A co vy? Děláte v životě chyby? Umíte se z nich poučit? Případ Samira Mazahema poukazuje na to, že by možná bylo chybou nepokusit se o výherní výsledky Sportky… třeba už příští slosování.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru