«

»

Za co výherci Sportky nejčastěji utrácí své peníze ze hry 100x 2 miliony?

Zdroj a foto: Sazka

I vy ještě můžete získat miliony z Milionového deště

Bonusová hra Sportky Stokrát 2 miliony, která byla spuštěna na začátku srpna, je už pomalu u konce. Den, kdy se bude naposledy losovat 5 výherců 2 milionů, se už blíží a bude přesně za týden v neděli 7. října. Z 200 milionů korun je už rozdáno 170 milionů, zbylých 30 stále čeká na své nové majitele. A co udělat pro to, abyste měli šanci stát se výherci 2 milionů korun i vy? Stačí si jen vsadit plný tiket Sportky i s Šancí za 220 korun.

Co si za 2milionové výhry výherci nejčastěji kupují?

Mnoho výherců se chystá na svou vysněnou dovolenou, stejně tak jako jedna výherkyně, která se hodlá podívat do Turecka. Další vezme manžela a obě své děti s rodinami a vyrazí na společnou rodinnou dovolenou, což se jim kvůli financím dosud nepodařilo. Jiní hodlají navštívit a procestovat USA. Ostatní výherci si chtějí také plnit své sny, což jim tučná 2milionová výhra umožňuje, a proto si budou pořizovat nové auto, kupovat nové bydlení anebo si opraví střechu na svém domě.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru