«

»

Za dvacet korun můžete mít celý meloun!

Foto: pixabay

Nadpisem vás ani tak nechceme nalákat na hlavní sezónu melounů, která se v Česku rozjíždí v květnu a končí až v září. Spíš vám chceme naznačit, že bude-li při vás stát štěstí, můžete už za 20 korun vyhrát jeden milion korun. Tedy pokud si těch 20 korun od výhry odečtete, budete na čistém zisku 999 980 korun a to jde, no ne? Hrát o rovný meloun můžete s Fortunou, která dala své číselné loterijní hře o milion příznačný název. Loterie Meloun lze hrát až 12x do týdne. To je podstatně více slosování než má oblíbená loterijní hra Sportka.

Jaké je vaše oblíbené označení pro milion?

Do té doby, než vám Meloun výsledky přinesou výhru, můžete zatím popřemýšlet o tom, jaké je vaše oblíbené označení pro milion. Budete svému milionu říkat zkrátka milion? Nebo vám jsou bližší názvy jako „mega”, „meloun”, „míč” či „míle”? Ostatně ještě máte na výběr, zda budete psát milion (tedy krátce), nebo milión. Obě varianty jsou totiž správně.

Slovo milion pochází z italštiny. Je složeninou slov „mille” a „one”. Přeložit by se to dalo také jako „velký tisíc”. Milion také můžeme označit jako tisíc tisíců. Zkrátka a dobře je tohle rozhodnutí pouze na vás.

Loterie meloun je běžnou číselnou loterií

Zvláštní pravidla v loterii Meloun nehledejte. Podobně jako třeba u Sportky či Eurojackpotu i tady tipujete určitý počet čísel. Na rozdíl od Sportky však hra nemá rostoucí jackpot. Výhry jsou odstupňované podle toho, kolik čísel z vašich 8 tipovaných se bude nacházet ve vylosované dvacítce.

V případě loterie Meloun musíte správně uhodnout alespoň 4 čísla, aby se vám zpátky vrátil vklad. Uhodněte jich dvakrát tolik a máte meloun v kapse!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru