«

»

Za intenzivní terapii zaplatila přes 100 tisíc liber

Foto: pixabay

K milionům můžete přijít různě. Buď můžete pokoušet štěstí v Extra Rentě, nebo se pokusíte stát terapeutem. Za terapii vám potom některý výherce loterie může zaplatit klidně i 100 tisíc liber. Přesně takovou sumu zaplatila své psycholožce nejmladší výherkyně loterie Jane Park, když si uvědomila, že je její chování silně za hranou.

Po výhře v loterii si budete moci dovolit i drahá sezení

Spousta lidí by potřebovala péči psychologa. Jednou z mnoha překážek je i cena. Až k vám na účet dorazí výherní výsledky Extra Renty, můžete si po vzoru Jane Parkové sehnat takového psychologa, který vám bude k dispozici 24 hodin denně sedm dní v týdnu po dobu jednoho roku. Jane Parková z Edinburghu vyhrála v loterii EuroMillions v roce 2013, to jí bylo teprve 17 let. Od té doby se z ní stala i mediální hvězda, která stránky bulváru plní svými milionářskými přešlapy. Pozornost celého světa na sebe strhla i v okamžiku, když se rozhodla jít na terapii. Zužovaly ji totiž pocity žárlivosti. Dokonce došla tak daleko, že dala svému příteli do auta sledovací zařízení nebo si na něho najala detektiva. Na tom by nebylo ještě nic tak divného. Udivující je cena, kterou za terapie byla ochotná zaplatit. Vyhlášené psycholožce nabídla 100 tisíc liber za intenzivní roční terapii.

Není výhra jako výhra

Možná si říkáte, že pracovat jako psycholog je nejspíš lepší, než marně nahánět výhru v Extra Rentě. Ovšem není výhra jako výhra. Pro oslovenou psycholožku to jistě byla pořádná fuška. Vždyť po ní Jane Parková požadovala, aby jí byla k dispozici prakticky non-stop jak na telefonu, tak i osobně. To pro psycholožku mimo jiné znamenalo i cestovat různě po světě na místa, kde se rozmarná Jane zrovna nacházela. Jó když vám Extra Renta snese výhru, můžete mít i svého osobního terapeuta. V případě šílené Jane Parkové však máme pocit, že to byly vyhozené peníze… i když ona říká, že se po terapiích opravdu cítí lépe, její chování tomu nenasvědčuje. Ostatně o Jane Parkové jsme vám na Sedmičkách už psali. Byla to ona, kdo chtěl žalovat loterijní společnost za to, že jí do klína spadla tak vysoká výhra ve velmi nízkém věku. Byla to ona, kdo uspořádal online seznamku, ve které nabízela tomu pravému miliony, když s ní vydrží chodit alespoň rok…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru