«

»

Za komiksové auto si připlatíte 6 milionů

Foto: pixabay

Po výhře v Extra Rentě možná nějakých 6 milionů navíc najdete. Na co? Na komiksové auto ze speciální edice vozů BMW řady 8 Gran Coupé. Až 99 vozů se vyrobí s lakováním od umělce Jeffa Koonse. A bude na co koukat!

Silnice budete křižovat jako komiksový hrdina

Maximální výherní výsledky Extra Renty, které nabízí až 24 milionů korun, mohou způsobit, že se tak trochu pominete. Seknete s prací a začnete žít třeba jako některý váš oblíbený komiksový hrdina. V tom případě k vašemu kostýmu a novému životnímu stylu potřebujete i speciální auto. Jedno takové představila automobilka BMW na veletrhu Frieze v Los Angeles. Jde o vůz BMW z řady 8 Gran Coupé, který je však vyveden ve stylu komiksu. Upravený je jeho interiér i exteriér. Automobil je jako jezdící umělecké dílo. Nápad na zpracování vyšel z hlavy umělce Jeffa Koonse.

Než se pro vůz nadchnete, musíme poznamenat, že si za něj připlatíte až 6 milionů korun. Cena běžného BMW této řady se pohybuje něco přes 3,3 milionu korun, přihoďte 6 melounů za komiksový lak a rázem jste na částce přes 9,3 milionu korun. Po zdanění a nákupu tohoto auta vám tak z výhry v Extra Rentě ještě něco zbude. Část bychom si však odložili na případné opravy laku, každý ťukanec tady může vyjít pěkně draho.

Komiksové auto jako investice

Uklidnit vás však může fakt, že auto lze pojmout jako investici. Vzhledem k tomu, že je toto auto vyrobeno pouze v 99 kusech, můžete na autě časem vydělat

Komiksové BMW má pestrobarevný interiér. Jednotlivé barvy byly na automobil nanášeny ručně a často i pod speciální lupou. Mluvčí automobilky uvádí, že nanesení vnějšího laku zabralo specializovaným odborníkům více než 200 hodin.

A na čem budete ujíždět vy po výhře v Extra Rentě?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru