«

»

Za milionovou výhru můžou poděkovat i svému psovi

Foto: pixabay

Výhra v přepočtu téměř 30 milionů korun

Britský pár Paula a Patrick vyhráli díky stíracímu losu pohádkovou částku. Výhra činila 1 000 000 liber (v přepočtu přes 29 milionů korun). Nebýt jejich čtyřnohého domácího mazlíčka, žádné peníze by ale nezískali.

Když totiž jejich psovi došly oblíbené granule, vydal se je Patrick po práci koupit do tamního supermarketu. Tam je ale neměli, a proto navštívil ještě další obchod, kde měl větší štěstí a granule sehnal. Při cestě z něj se ještě rozhodl koupit si los. Obvykle si kupuje 2 losy za zhruba 2 libry (v přepočtu zhruba 58 korun), tentokrát se ale rozhodl koupit si jen jeden za 5 liber (v přepočtu cca 145 korun).

Po zjištění výhry se Patrick vrátil do obchodu a pochlubil se s novinkou prodejci. Všichni okamžitě začali jásat a gratulovat mu. Nejlepší ale pro manžele bylo, když o výhře řekli své dceři. Tu si i s jejím přítelem pozvali domů na návštěvu. Ta jim dříve, než jí oni řekli o výhře, prozradila, že s přítelem šetří na svatbu. To rodiče potěšilo a nabídli jim, že svatbu zaplatí, jelikož se stali výherci milionu liber.

Patrick se svou ženou neutratí peníze jen za svatbu jejich dcery, ale splní si i některá svá tajná přání, jako například navštívení Pauliny rodiny v Kanadě, kde dosud ještě nikdy nebyla.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru