«

»

Za milionovou výhru se podívá do Disney Worldu

Foto: pixabay

Nebýt manželky, pravděpodobně by úplně zapomněl tiket zkontrolovat

Američan Stephen Kaplan (37) pocházející z malého městečka Tappan v New Yorku se před pár měsíci stal výhercem 1 000 000 dolarů (v přepočtu přes 22,5 milionů korun) v jedné z tamních loterií, v níž správně tipnul pět z šesti vylosovaných čísel.

Stephen si výherní tiket zakoupil při cestě do práce. Ihned na něj ale zapomněl, a proto mu jej po slosování musela připomenout manželka. A dobře udělala, jelikož jen o několik vteřin déle se dozvěděla, že se její muž stal majitelem milionu dolarů.

Nový milionář si svou výhru nechal vyplatit jednorázovou platbou. Po všech srážkách mu tedy bylo vyplaceno jen 671 800 dolarů (v přepočtu cca 15 milionů korun). Za vyhrané peníze se výherce rozhodl doplatit hypotéku na dům. Samozřejmě si za tak vysokou částku hodlá užít i nějakou zábavu, a proto se chce vydat na dovolenou do Disney Worldu.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. nevyvolený

    Přál bych si, aby se jednou taková příznivá zpráva týkala mne. V článku není bohužel uvedeno, jak starý výherce je.
    Výhra mu pomůže zaplatit hypotéku na byt, nebo dům, který si koupí, podívá se do světa, ale zapomněl na to, že by mohl dát něco taky do svého vzdělání a pokud nemá děti, přispět na nějakou charitu.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru