«

»

Za nejtenčí hodinky na světě zaplatíte přes 1,9 milionu dolarů

Foto: pexels

Až trefíte Eurojackpot, můžete na ruce nosit nejtenčí hodinky na světě. Vyrobila je společnost Ferrari ve spolupráci se švýcarským hodinářem Richardem Millem. S tloušťkou 1,75 mm překonaly hodinky dosavadní rekord o 0,05 mm a jsou tak nejtenčími mechanickými hodinkami na světě. Tak proč si je nekoupit, když vám výhra v Eurojackpotu zkříží cestu?

Nejtenčích hodinek na světě bylo vyrobeno pouze 150 kusů

Pouze 150 lidí na světě bude moci tyto luxusní a v mnoha směrech jedinečné hodinky nosit. Proto bychom po získání výherních výsledků Eurojackpotu s nákupem nijak neotáleli. Hodinky jsou vyrobené převážně z titanu a ruční práce na nich trvala přes 6000 hodin. Mají sice tenké, ale široké tělo, které pojme jedinečný mechanismus hodinek. Jediným zádrhelem by mohla být cena hodinek, která je dokonce vyšší než cena jakéhokoliv Ferrari auta na trhu. Pro nákup nejtenčích hodinek na světě si připravte přes 1,9 milionu dolarů (to je téměř 47 milionů korun). Takovou částku by vám mohla přinést výhra v Eurojackpotu.

Až vyhrajete v loterii, možná se začnete obklopovat luxusem

Jó výhra v loterii Eurojackpot vám umožní mnohé, třeba si pořídíte některý vůz značky Ferrari. Ten pak, abyste byli hezky sladěni a abyste dorazili všude včas, můžete doplnit luxusními hodinkami Ferrari za 47 milionů korun. Ty vám jako milionáři budou sloužit spíše jako módní doplněk než jako nástroj, podle kterého byste se měli řídit. Po výhře v loterii pro vás bude mít čas úplně jiný rozměr! Ale proč nemít ve své šperkovnici mimo jiné věci také tyto luxusní hodinky, které drží světový rekord? Hodinky pocházejí z limitované edice, a proto může jejich cena časem ještě růst.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru