«

»

Za noc v obytňáku Willa Smithe zaplatíte téměř 200 tisíc korun

Ilustrační foto: pixabay

Aby se nejobsazovanější herci Hollywoodu při natáčení cítili jako doma, pořizují si luxusní obytné vozy, ve kterých jsou, když zrovna netočí. Obytňák Willa Smithe vyšel na téměř 55 milionů korun a teď v něm budete moci přespávat i vy. Na to však budete muset vyhrát minimálně ve Šťastných 10.

Obytný vůz Anderson Mobile Estate ve stylu Willa Smithe

Není tajemstvím, že celebrity, které díky natáčení hodně vydělávají, si pořizují drahé obytné domy. Jeden z nejdražších a nejpřepychovějších obytňáků vlastnil Will Smith. Poskytoval mu až 111 metrů čtverečních obytného prostoru. A Will si ho opravdu vymazlil. Dohromady za něj zaplatil téměř 55 milionů korun. Jen kuchyň v něm stála přes 4,5 milionu korun. Celý obytňák nechal opatřit žulovými povrchy za téměř 3 miliony korun a o ceně elektronického vybavení si můžete nechat jen zdát, pokud se nestřetnete s výherními výsledky Šťastných 10.

Nicméně o tomto obytném voze vám nepíšeme jen, abyste Willovi záviděli, nýbrž vás chceme upozornit na to, že po výhře ve Šťastných 10 v tomto obytňáku můžete přespat i vy. Will ho totiž prodal zpátky do rukou jeho tvůrce a ten ho pronajímá s cenou 200 tisíc korun za jednu noc. Cenu tohoto ubytování zvedá nejen vybavení z pravé kůže a nejdražšího dřeva, nýbrž i pouhý fakt, že ho kdysi obýval právě Will Smith.

V Las Vegas vám výhru pomůže utratit nejen návštěva kasina

A když už budete s výhrou ve Šťastných 10 v kapse cestovat po Americe, stavit se můžete v Las Vegas, a to nejen kvůli kasinu. Ubytovat se zde můžete v jednom z nejdražších apartmánů na světě, který najdete v resortu Palms Casino. Jedna noc vás zde vyjde na více než 2 miliony korun. Vybavení tohoto apartmánu stálo téměř 250 milionů korun a jedna noc pravděpodobně nebude stačit k tomu, abyste si jej pořádně prohlédli.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru