«

»

Za šťastné telefonní číslo zaplatil přes sedm milionů korun

Foto: pixabay

Až vyhrajete ve Šťastných 10 nebo ve Sportce, můžete v aukcích nakupovat také štěstí přinášející telefonní čísla. Asi před rokem se v čínském Pekingu dražilo telefonní číslo, které končilo pěti osmičkami. Právě osmička, která je v Číně považovaná za velmi šťastné a prosperující číslo, může za to, že se konečná suma vyšplhala na neuvěřitelných 2,25 milionu čínských jüanů (v té době to bylo v přepočtu něco přes 7 milionů korun). Nový majitel osmičkového telefonního čísla milionů nelituje. Věří, že právě toto číslo mu v budoucnu přinese ještě větší bohatství. To je asi stejně hloupé, jako vložit miliony do pokusů o výherní výsledky Šťastných 10.

V Číně nejspíš sázejí jenom osmičky

Kdybyste byli sázkařem v Číně a hráli hru podobnou loterii Šťastných 10, nejspíš byste si vystačili s číslem 8. Právě v to Číňané věří nejvíce. Je to číslo bohatství a prosperity. Na rozdíl od 4, které znamená smrt a neúspěch. A protože v Číně na šťastná čísla opravdu slyší, velká mela se strhla na jedné aukci v Pekingu, kde se se dražilo telefonní číslo, které končilo až pěti osmičkami. I když šlo jen o soudní dražbu zabavených věcí, cena za šťastné telefonní číslo se vyšplhala až k sedmi milionům korun. Podobnou částku můžete vyhrát také ve Šťastných 10. Zdá se vám to šílené? V Číně jsou na podobné nákupy zvyklí. Jen o něco dříve čínská regionální letecká společnost koupila na osmičky ještě bohatší číslo +86 28 8888 8888 za v přepočtu 6 milionů korun.

Milionový tanec můžete roztančit také s výherním tiketem Šťastných 10. Pohrát si můžete například s osmičkovou kombinací, která vám podle čínských tradic přinese štěstí. Nebo vyzkoušíte spíše vaše šťastné datum?  Štěstí ve hře můžete přenechat i náhodnému tipu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru