«

»

Za vyhrané miliony mohou konečně procestovat svět

Foto: pexels

Díky výhře si budou užívat pochoutek z restaurací s Michelinskou hvězdou

Britský manželský pár Alan a Claire Grayovi vyhráli na začátku srpna v jedné z místních loterií obří sumu činící 1 000 000 liber (v přepočtu přes 28,1 milionu korun).

Když Alanovi přišel upozorňující e-mail od společnosti loterie, aby si zkontroloval svůj tiket, byl velmi překvapený. Při kontrole totiž zjistil, že se spoustu jeho vsazených čísel shoduje s těmi vylosovanými. Následně zavolal do sídla loterie, kde mu jeden z operátorů potvrdil, že skutečně získal milionovou výhru.

Manželé velmi milují cestování, a proto si za vyhrané peníze mohou zaplatit návštěvu svých vysněných rekreačních míst. Už na konec roku plánují cestu do Dubaje. Také chtějí navštívit některé restaurace, jež jsou oceněny Michelinskou hvězdou. Alan také zvažuje koupi nového vozu. Jen ještě neví, zda chce jezdit v automobilu značky Audi či Honda.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru