«

»

Za výhru v loterii si koupili karibské slunce

Foto: pexels

Když Teresa Robinson (65) ze Suffolku v losu setřela hlavní výhru 10 tisíc liber měsíčně na rok, moc dobře věděla, jak s výhrou naloží. Protože společně s výhrou započala i důchod, rozhodla se, že si za nečekané peníze koupí paprsky karibského sluníčka. I vám může větší výhra ve Šťastných 10 zabalit na dovolenou.

Opravdu zasloužilá výhra

Loterijní štěstí se na životní zásluhy nejspíš nedívá. Některé příběhy výherců v loterii však svědčí o opaku. O obrovském štěstí může mluvit zasloužilá zdravotní sestra Teresa Robinson, která většinu svého života obětovala péči o pacienty. Krátce po tom, co odešla do důchodu, setřela v losu hlavní výhru 10 tisíc liber měsíčně po dobu jednoho roku (to je v přepočtu téměř 300 tisíc korun měsíčně).  Podobnou částku vám mohou přinést i výherní výsledky Šťastných 10. Jak Teresa přiznává, úplně nejtěžší byly směny v nemocnici v době koronaviru. Naštěstí teď už je v důchodu a může v Karibiku chytat bronz se svým přítelem, se kterým se o los dělí rovným dílem. Jak Teresa říká, to, že výherní los setřela ona, je dílem náhody, protože losy kupují vždy společně pro každého jeden. Klidně to tedy mohl být i její snoubenec, kdo mohl setřít výhru. Každopádně v Karibiku se budou slunit oba.

Důchod jak se patří!

Ne každý si může v důchodu hodit nohy na stůl. Teresa a její snoubenec ale ano. I vám může výhra ve Šťastných 10 zařídit bezstarostný důchod. Ten si Teresa rozhodla užít na malém karibském ostrůvku Nevis, který si oblíbila, když tam byla se svým snoubencem na dovolené. To místo si zamilovala a šťastná čísla jí umožnila na ostrově zůstat tak dlouho, jak jen bude chtít.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru