«

»

Za výhru v loterii si pořídí, mimo jiné, nové koberce

Foto: pixabay

Jonathan Wright pracuje za barem, ale teď kvůli pandemii sedí nedobrovolně doma. Možná i díky tomu má z nedávné výhry v loterijním losu teď na účtu 100 tisíc liber (to je v přepočtu něco přes tři miliony korun). Aby se doma neukousal nudou, zašel si do obchodu pro žvýkačky a limonádu. Kromě toho koupil i los za dvě libry. Ten mu přinesl pohádkovou výhru. I vy můžete vyhrát ve Sportce, když do hry vložíte poslední drobné v peněžence.

Výhra v loterii mu „vyléčila” bolavá kolena

Jonathan nedočkavě setřel svůj los už před obchodem. Byl připravený na to, že nevýherní kus papíru bude vzápětí házet do koše na odpadky. Nic takového se ale nekonalo, protože los byl výherní. Jak Jonathan později loterijní společnosti přiznal, nohy se mu v okamžik zjištění výhry rozklepaly a připomínaly želé. Můžete se vsadit, že výherní výsledky Sportky by vaše nohy proměnily v podobnou hmotu.

I přesto, že z obchodu domů to měl Jonathan jen pět minut, roztřeseně zavolal své ženě Heather (40), aby se s ní o úžasnou novinu podělil. Ta mu samozřejmě nevěřila a chtěla výherní los vidět na vlastní oči. Ačkoliv Jonathana bolí kolena, v tu chvíli se domů rozeběhl jako mladý kluk, aby své ženě podal důkaz.

Výhra v loterii si nemohla vybrat lepší chvíli

Pro výhru ve Sportce neexistuje nevhodný čas. Jonathanova výhra v loterii však nemohla přijít v lepší chvíli. Jako barman teď sedí doma, jeho žena studuje a do práce chodí minimálně a to živí ještě dvě dcery. Zkrátka a dobře se jejich finanční rezerva v době pandemie začala tenčit, teď ji mohou z výhry opět doplnit a ještě se rozšoupnout. Mimo jiné plánují z výhry koupit nové koberce do jejich domu. Na seznamu jejich povýherních přání je také nový automobil a cestování.

A jaký seznam přání po výhře ve Sportce sepíšete vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru