«

»

Za výhru ve Sportce si pořídil červenou Škodovku

Foto a zdroj: Sazka

Po dlouholetém sázení Sportky se dočkal milionové výhry

Sportka je velmi oblíbená česká loterie, která už z více než tisíce lidí udělala milionáře. Jedním takovýmto vítězem je i dlouholetý jihomoravský sázkař, který v březnu letošního roku vyhrál přes 15,5 milionů korun.

Muž vyplnil všech deset sloupečků na sázence svými čísly. Když je poté kontroloval s výsledky, prvních 9 řádků na tiketu bylo nevýherních, až na tom posledním, desátém, se všechna čísla shodovala s těmi vylosovanými v druhém tahu. Se svou výhrou se muž svěřil ženě a své dceři, obě mu ale nejprve nevěřily.

Výherce se o svou výhru ze Sportky obratem přihlásil v sídle Sazky. Svěřil se také, že si za vyhrané peníze splní svůj sen, kterým je pořízení si nového červeného automobilu značky Škoda.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru