«

»

Za výhru ve Sportce si pořídil červenou Škodovku

Foto a zdroj: Sazka

Po dlouholetém sázení Sportky se dočkal milionové výhry

Sportka je velmi oblíbená česká loterie, která už z více než tisíce lidí udělala milionáře. Jedním takovýmto vítězem je i dlouholetý jihomoravský sázkař, který v březnu letošního roku vyhrál přes 15,5 milionů korun.

Muž vyplnil všech deset sloupečků na sázence svými čísly. Když je poté kontroloval s výsledky, prvních 9 řádků na tiketu bylo nevýherních, až na tom posledním, desátém, se všechna čísla shodovala s těmi vylosovanými v druhém tahu. Se svou výhrou se muž svěřil ženě a své dceři, obě mu ale nejprve nevěřily.

Výherce se o svou výhru ze Sportky obratem přihlásil v sídle Sazky. Svěřil se také, že si za vyhrané peníze splní svůj sen, kterým je pořízení si nového červeného automobilu značky Škoda.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru