«

»

Zábavné sázky…

Foto: pixabay

Sázet lze nejen Sportku či Eurojackpot, nýbrž i mnohem bizarnější události. A děje se tak nejen veřejně v rámci vypsaných sázek sázkařských společností, nýbrž ve velké míře i soukromě v hospodách a na pracovištích. Dovedeme si představit, že řada těchto sázek je mnohem zábavnější než Sportka a Eurojackpot dohromady. Přesto jsou některé z nich tak bizarní, že mnohem větší pravděpodobnost výhry máte ve staré známé Sportce…

Jakými sázkami zpestřují sázkové kanceláře sázkařům život?

Kromě nabídky běžných loterijních her, jako je Sportka, Šťastných 10 či Eurojackpot a dalších méně či více známých loterií nabízejí některé sázkové kanceláře i zpestření pro své sázkaře, které se nese v duchu bizarních sázek. A sází se opravdu na cokoliv. Například na to, že Donald Trump oficiálně navštíví Miloše Zemana. Na to, že na hradě bude stát pivovar i na to, že si mluvčí prezidenta Ovčáček v Praze otevře kavárnu. Kurzy jsou však vypsány i na konec světa, na prokázání existence mimozemšťanů a na další méně či více nepravděpodobné události.

U většiny soukromých sázek jde spíše o srandu

Ale v žádném případě nemusí jít pouze o oficiálně vypsané sázky bookmakerů. Naopak, své sázky si můžete nastavit sami v práci, doma či v hospodě. Trocha legrace nikomu neuškodí. Jen pozor, ať se to nezvrhne v neřízený hazard. Z nevyvedené sázky si dokonce můžete odnést i následky na celý život. Kvůli sázce si jeden chlápek v Americe dokonce nechal zvětšit své poprsí na velikost číslo 3. Díky tomu, že sázku splnil, mohl od kamaráda inkasovat 100 000 dolarů.

Ať už čekáte na výherní výsledky Sportky nebo na výsledky kterékoliv jiné loterie, svůj čas si můžete zkrátit jinou bizarní sázkou… nesázejte však nic, čeho byste mohli vzápětí litovat. Každá sázka by totiž měla kromě adrenalinu a rizika obsahovat i špetku rozumu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru