«

»

Začal sázet s myšlenkou, že jednou vyhraje velké peníze. A nakonec vyhrál!

Foto: national-lottery.co.uk

Za milionovou výhru si koupí nový kabriolet

Sportka výsledky přinášejí českým sázejícím příležitost hrát o miliony korun 2x týdně. Stejné je to u britské loterie Lotto, která se také pravidelně losuje dvakrát týdně (středa, sobota) a stejně jako ve Sportce se losuje 6 čísel plus jedno dodatkové. Loterie Lotto je akorát rozdílná v tom, že se losuje pouze jeden tah a každý sloupec na sázence obsahuje 59 čísel.

V Lottu je tedy kvůli jedinému losovacímu tahu a více číslům menší pravděpodobnost na hlavní výhru, než ve Sportce. Ale i přesto má pochopitelně na svědomí už několik milionářů. Jedním z nich je i Grant (41), který začal Lotto sázet už před několika lety.

Grant se svou ženou Taryn v březnu letošního roku vyhráli milion liber (asi 29 milionů korun). Byla to právě Taryn, kdo vítězný tiket vyplnila a vsadila online. Po losování se jí v e-mailové schránce ukázala zpráva od loterie a Grantovi už bylo jasné, že se určitě stali vítězi spousty peněz.

To on se totiž před lety rozhodl začít sázet s tím, že jednou jeho rodina opravdu vyhraje. Za vyhrané peníze si teď pořídí nový kabriolet. Jelikož Grant kvůli zdravotním potížím už nějakou dobu nepracuje, peníze navíc se jim nyní určitě hodí.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru