«

»

Začal sázet s myšlenkou, že jednou vyhraje velké peníze. A nakonec vyhrál!

Foto: national-lottery.co.uk

Za milionovou výhru si koupí nový kabriolet

Sportka výsledky přinášejí českým sázejícím příležitost hrát o miliony korun 2x týdně. Stejné je to u britské loterie Lotto, která se také pravidelně losuje dvakrát týdně (středa, sobota) a stejně jako ve Sportce se losuje 6 čísel plus jedno dodatkové. Loterie Lotto je akorát rozdílná v tom, že se losuje pouze jeden tah a každý sloupec na sázence obsahuje 59 čísel.

V Lottu je tedy kvůli jedinému losovacímu tahu a více číslům menší pravděpodobnost na hlavní výhru, než ve Sportce. Ale i přesto má pochopitelně na svědomí už několik milionářů. Jedním z nich je i Grant (41), který začal Lotto sázet už před několika lety.

Grant se svou ženou Taryn v březnu letošního roku vyhráli milion liber (asi 29 milionů korun). Byla to právě Taryn, kdo vítězný tiket vyplnila a vsadila online. Po losování se jí v e-mailové schránce ukázala zpráva od loterie a Grantovi už bylo jasné, že se určitě stali vítězi spousty peněz.

To on se totiž před lety rozhodl začít sázet s tím, že jednou jeho rodina opravdu vyhraje. Za vyhrané peníze si teď pořídí nový kabriolet. Jelikož Grant kvůli zdravotním potížím už nějakou dobu nepracuje, peníze navíc se jim nyní určitě hodí.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru