«

»

Začněte si plnit své sny nezávisle na výhře v Eurojackpotu

Foto: pexels

Znáte Henryho z televizní reklamy na Eurojackpot? Je to ten chlapík, který vás neustále popichuje k tomu, abyste si konečně začali plnit své sny. Jenže jemu se to mluví… on má na svém kontě miliardy, má Land Rover Discovery, apartmán v exotickém ráji a svou houpací síť, ve které přemýšlí, jak utratit své milióny. Vy nic z toho nemáte. Sice máte vsazený plný tiket Eurojackpotu, ten vám ale (stejně jako minule) výhru přinést nemusí. Tak kdy tedy máte začít s plněním svých snů? Za nás už včera bylo pozdě! Své sny si totiž můžete začít plnit nezávisle na závratné výhře v loterii.

Nepromarněte čekáním na výherní výsledky Eurojackpotu celý svůj život

Výhra v Eurojackpotu vám nevychází a to do ní investujete každý pátek celé čtyři stovky? A neupínáte se na ni náhodou až příliš? Zkuste zpomalit. Dál klidně sázejte, více energie ale věnujte přenastavení své mysli nebo rovnou práci na svých snech. Ty totiž můžete začít realizovat pěkně krůček po krůčku bez peněz z výherního tiketu.

A co když pak výhra v Eurojackpotu přijde? No tak ji jednoduše zahrnete do svých už rozjetých plánů.

Čím začít?

Jak tedy začít pracovat na svých snech? Důležité je činnost už dále neodkládat. Na frázi „až zítra” zapomeňte a nahraďte ji frází „už dnes”. Už dnes totiž můžete podniknout první kroky k lepším zítřkům. Třeba napsat životopis, který zítra ráno odešlete. Nebo si zajděte pro běžecké boty, v kterých už zítra vyběhnete.

Pamatujte, že zatímco Eurojackpot výsledky ve svých rukou nemáte, svůj život ano. Tak se podle toho zařiďte.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru