«

»

Žádná skupinová sázka, šťastlivec z Dánska má rekordní 3miliardovou výhru jen a jen pro sebe!

Foto: depositphotos

V pátek 22. 7. padl rekordní Eurojackpot přes 2,9 miliardy korun a peníze putovaly do Dánska. Ještě před chvíli vůbec nebylo jisté, kdo se z peněz raduje. Někdy totiž trvá docela dlouhou dobu, než se výherce k výhře přihlásí. Tentokrát tomu tak ale není. Výherce, který tiket zakoupil v supermarketu v Blaavandu na západě Dánska, se už k výhře přihlásil a to se podržte… má ji sám pro sebe.

Výherní tiket zkontroloval až v neděli, měl ho celý zmačkaný

Výherní výsledky Eurojackpotu se usmály na muže z Dánska, který si pochopitelně nepřeje zveřejňovat svou identitu. Při vyzvedávání výhry v kanceláři loterijní společnosti Danske Spil, se však podělil o své pocity. Byl prý velmi rozrušený a otřesený zároveň. Tiket přitom kontroloval až v neděli, tedy dva dny poté, co padl. Když se z internetu dozvěděl, že padl rekordní jackpot, byl velice nesvůj, protože se ke svému tiketu nemohl okamžitě dostat.  Našel ho až, když dorazil domů, pomačkaný v zásuvce. A světě div se, byl výherní!

Debaty o tom, že se klidně mohlo jednat o skupinovou sázku a rekordní výhra se bude porcovat, se ukázaly být naprosto bezpředmětné. Dán se raduje, že díky výhře v Eurojackpotu bude moci zabezpečit svou rodinu na generace dopředu. Výhrou šťastlivec pokořil dánský rekord z roku 2015, kdy byla výhra sotva poloviční. Výherci samozřejmě gratulujeme.

Trefa do černého, ale přesto trošku mimo

Od Eurojackpotu přejděme ke Sportce, kde minulý týden padlo dvakrát první pořadí. Ve středu 20. 7. trefil šťastlivec druhý tah prvního pořadí a s ním i jackpot téměř 24 milionů korun. To se často nestává, proto je naprosto deprimující, když se do tohoto místa trefíte zrovna ve chvíli, kdy je kasička prázdná. Přesně to se podařilo hned dvěma výhercům o slosování později, tedy v pátek 22. 7. Dva hráči trefili druhý tah prvního pořadí, ve kterém byl jackpot jen něco málo přes dva miliony. Každý hráč si tak ze sázky odnesl pouhý milion, což se s předchozí výhrou nedá vůbec srovnávat.

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. Anonym

  Tady je názorně vidět že Sazka jenom hrabe a nedává!!!

  1. 777cz.eu

   Zajímavý myšlenkový pochod. pane Rony.
   Jak jste k tomuto závěru přišel jestli se můžeme zeptat?

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru