«

»

Zahrajte si Eurojackpot o 1,2 miliardy korun

Foto: 777cz.eu

Losování už dnes 26. června

Losování Eurojackpotu dnes v pátek 26. 6. 2020 není spojeno s žádnou českou prémií v podobě stotisícové renty, chalupy, motorky ani auta, i tak je pořádný důvod k tomu si vsadit, navíc to ani nemusí být plný tiket. Ve hře je totiž více jak 1,2 miliardy korun, díky kterým byste mohli být navěky za vodou.

Naposledy hlaví výhra padla 29. května, tehdy bez mála 900 milionů korun putovalo do Itálie. Poté stačily dva týdny, a jackpot se naplnil do původní výše. Po třech týdnech už překročil magickou hranici 1 miliardy, o které se v Eurojackpotu rozhodne možná už dnes.

Oproti prémiím určených pouze pro české hráče, při nichž je nutné vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 korun, se při honbě za aktuální 1 miliardou a 203 miliony korun můžete rozhodnou jen pro jeden sloupeček Eurojackpotu za 60 Kč. Už ten vám totiž na výhru hlavní ceny stačí. S každým dalším pak zvyšujete svou šanci na výhru a v případě, že si k tomu vsadíte za 40 korun českou doplňkovou hru Extra 6, se vaše šance rozšiřují o možnost výhry dalších až 2 milionů.

Nezáleží na tom, zda si vsadíte na prodejním místě anebo online přes internet, zda to budou vaše šťastná čísla anebo náhodná. Pravděpodobnost výhry je ve všech případech úplně stejná. Důležité je podat sázku včas, to znamená nejpozději v den losování do 19:00 hodin. Tak ať to tentokrát vyjde!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru