«

»

Zahrajte si se Sazkou o obytný automobil za 1,2 milionu

Foto a zdroj: Sazka

Soutěžní akce běží do 28. dubna

Sazka od 1. do 28. 4. 2019 pořádá soutěž o obytný vůz PLA Happy 440, jehož cena je 1,2 milionu korun. Procestovat s ním můžete klidně celý svět, a to až v 6 lidech. Teď vás ale určitě nejvíce zajímá, jak ho získat.

Soutěž je určena pouze pro členy Sazka klubu, kterým se můžete po registraci stát i vy. Pokud to stihnete do 28. dubna a zároveň splníte aspoň jednu z níže uvedených podmínek, automaticky se dostanete do slosování o karavan, které se uskuteční v úterý 30. 4. 2019. O den později pak bude vyhrávající číslo karty zveřejněno.

Kromě registrace v Sazka klubu nejpozději 28. 4. 2019 je potřeba splnit:

  • Načtení Sazka klubové karty na libovolném Sazka terminálu
  • Nebo přihlášení se na Sazka klubové stránky
  • Nebo s vaší kartou dobít SAZKAmobil

Dobré je také vědět, že číslo vaší karty může být do soutěže zařazeno až 100x v případě, že tolikrát opakovaně splníte výše uvedené podmínky. Více Informací o soutěži naleznete na webových stránkách sazka.cz

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru