«

»

Zahrajte si v pátek Sportku o 80 milionů

Foto: Sazka

Mimořádné losování Sportky 10. 7. 2020

Dnes v pátek 10. července je to v letošním roce přesně po desáté, co se s losováním Sportky můžeme setkat i v pátek. Pokud se podíváme na grafy a statistiky Sportky, pak zjistíme, že hlavní výhra v podobě Superjackpotu nepadla už od poloviny dubna. Od té doby stoupá, až na malé výkyvy způsobené trefením 1. pořadí, pořád nahoru.

V Superjackpotu Sportky je tak aktuálně 80,7 milionů korun, které mohou být vaše v případě, že si vsadíte plný tiket a kromě všech 6 čísel Sportky uhodnete i to poslední z doplňkové hry Šance. Lákavá jsou i “pouhá“ první místa, na které vám přitom kromě štěstí stačí jen 1 sloupeček za dvacetikorunu. Pakliže trefíte všech 6 čísel v I. tahu Sportky, vyhrajete v případě, že se nebudete muset dělit s jiným šťastným výhercem, zhruba 27,1 milionů korun. Bude-li to ve II. tahu, váš finanční rozpočet se může rozrůst o 3 miliony a 200 tisíc korun.

Ve 2. pořadí Sportky to aktuálně taková sláva není, protože bylo v obou tazích trefeno při minulém nedělním losování. Tento pátek tak na vás v něm čeká 2x 430 000 korun. O dost lepší už je jackpot Šance, v němž je ukryto 1,54 milionu. Kdybyste chtěli ho získat, nezapomeňte si za tuto doplňkovou hru připlatit dalších 20 Kč. Pak už stačí trefit všech sériových 6 čísel vašeho tiketu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru