«

»

Zájem o Účtenkovku zatím stále klesá

Foto: Daňový portál Finanční správy České republiky / Ověření účtenky

Naposledy hrálo účtenkovou loterii 343 000 hráčů

Posledního losování účtenkové loterie, které se konalo minulý měsíc 15. března, se zúčastnilo přibližně 343 000 aktivních hráčů, z nichž každý úspěšně zaregistroval alespoň jednu účtenku. Přestože jde o vysoký počet, za celou historii Účtenkovky to bylo nejméně. Pro porovnání, úplně prvního losování v listopadu 2017 se zúčastnilo 452 691, o měsíc později pak dokonce rekordních 477 952 hráčů.

Grafy a statistiky z Účtenkovky, Sportky a Eurojackpotu ZDE

Snižuje se i množství účtenek, které se hráči pokusili do této loterie přihlásit. Jejich nejvyšší počet byl zaznamenán v dubnu 2018, a to přibližně 18,4 milionu, oproti poslednímu březnovému losování 2019 s přibližným počtem 14,4 milionu. Nutno v této souvislosti podotknout, že množství účtenek, které nakonec bylo do soutěže přijato, je vždy zhruba o 2 miliony méně.

Zájem o Účtenkovku tedy postupně klesá, což bude zřejmě zapříčiněno tím, že lidé, kteří v ní doposud nevyhráli, nemají s dalším registrováním účtenek trpělivost. Bude zajímavé sledovat, jaká čísla se ukážou po dubnovém losování, do něhož nezbývá ani týden.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru