«

»

Zavazadlový kufřík vás může vyjít na několik desítek tisíc

Foto: pixabay

Po výhře v loterii Korunka se klidně může stát, že váš kufr bude cennější než věci uvnitř. Důkazem toho je kabinový kufřík Rimowa, který splňuje požadavky náročnějších zákazníků. Je lehký, přesto odolný a dobře se s ním manipuluje. K dostání je za 3 290 dolarů (tedy v přepočtu za více jak 77 tisíc korun).  No ještě, že jde o kabinové zavazadlo. Protože za tu cenu by bylo dost rizikové jej protáhnout odbavovacím procesem. Ale boháči tohle nejspíš neřeší. V případě poškození si mohou koupit nový kufřík, případně létají soukromými letadly.

Když za příruční zavazadlo dáte několik desítek tisíc, kolik potom stojí jeho obsah?

Když vás Korunka výherní výsledky zařadí mezi milionáře, jen těžko si budete odvykat luxus, kterým vás zahrnou. Potom vám ani částka  3 290 dolarů (přes 77 tisíc korun) za kabinové zavazadlo nepřijde zase tak moc vysoká. Kufřík Rimowa Classic Cabin vznikl ve spolupráci značek Fendi a Rimowa a svému uživateli má přinést maximální komfort. Je vyrobený z odlehčeného hliníku, a proto je neuvěřitelně lehký. K dostání je buď v černé, nebo v přírodní hliníkové barvě. Držadla zavazadla jsou vyrobená z kůže a jeho kolečka disponují moderní technologií, která majiteli zaručuje pohodlnou manipulaci. Nejspíš  už kvůli jeho vyšší ceně je prodáváno v kabinové verzi. V případě větších zavazadel v podobné cenové relaci vám pak nezbyde, než poničení risknout nebo si pořídit soukromé letadlo. Jedno takové nedávno prodávala saúdskoarabská královská rodina.

Luxusní soukromé letadlo za 15 milionů dolarů (téměř 353 milionů korun)

Soukromý Boeing Business Jet (BBJ) 737, který se rozhodl dát k prodeji jeden z členů bohaté saúdskoarabské královské rodiny, vám pomůže ušetřit finance, ačkoliv právě tato činnost vám po výhře v Korunce může připadat zbytečná. Letadlo, které je plně funkční a jeho interiér potkaly materiály jako ebenové dřevo, mramor a pravá kůže, je nabízen za takřka výprodejovou cenu. Novější typy těchto letadel se totiž běžně prodávají za 75 milionů dolarů, přitom neoplývají ani zdaleka takovým luxusem jako právě toto starší letadlo z roku 1999. Letadlo je opravdu zachovalé a má nalétáno jen 6 602 hodin. Jedinou nevýhodou pro vás je, že spíše než výhru v Korunce na něj budete muset trefit výherní výsledky Sportky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru