«

»

Zbohatli Češi na březnovém Eurojackpotu?

Foto: 777cz.eu

I březnový Eurojackpot pro sázkaře fungoval jako „oslíčku, otřes se”. Zejména pro ty, kteří měli šťastnou ruku na čísla. Eurojackpot se v březnu losoval 4x. Z toho jednou se hrála doplňková hra Český pátek o Land Rover Discovery. Nejvyšší českou výhrou byla výhra ve výši přes 14,5 milionů korun. Na stupínek druhého výherního pořadí se postavil jeden Čech společně se čtyřmi německými sázkaři. Padala i druhá pořadí doplňkové hry Extra 6 v pevně dané výši 200 tisíc korun.

V první půlce března padla nejvyšší česká výhra měsíce

První březnové slosování Eurojackpotu – 5. 3. bylo šťastné spíše pro naše sousedy. Maďaři (1x) a Němci (6x) brali výhru 2. pořadí přes 9 milionů korun. Padla i sedmimilionová výhra za 3. pořadí, nicméně ani tady se Češi neuchytili. Šťastnou ruku měli pouze 3 čeští sázkaři ve hře Extra 6, kde brali každý po 200 tisíc korun.

12. březen byl pro Čechy mnohem přívětivější. Alespoň pro jednoho sázkaře, který si ze hry z druhého pořadí odnesl přes 14,5 milionů korun. V tento den se Češi (3x) uchytili i na 4. pořadí, kde brali výhru přes 68 tisíc korun.

Druhá půlka března ve znamení Českého pátku

Zatímco 19. března byla nejvyšší výhrou ta ve výši 4,5 milionu korun (za 2. pořadí), Češi bodovali až ve 4. výherním pořadí, český sázkař bral výhru přes 150 tisíc korun. Dva sázkaři si finančně přilepšili i ve hře Extra 6, ze které si každý odnesl 200 tisíc korun.

Poslední březnové slosování, které vyšlo na 26. března, se neslo ve znamení Českého pátku. Hrálo se o Land Rover Discovery. Češi inkasovali výhry ve 4. pořadí (1x částka přes 120 tisíc korun) a ve hře Extra 6 (2x částka 200 tisíc korun). Nevyšší výhrou tohoto slosování byla ta ve výši přes 13 milionů korun. Mezi výherci této částky byl i Slovák.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru