«

»

Ze seznamu věcí, které si koupíte z výhry ve Sportce, si už v pátek 27. 3. můžete vyškrtnout chalupu!

Foto: pexels

Pokud máte sepsaný seznam věcí, které si chcete koupit z výhry ve Sportce, můžete si z něho díky mimořádného slosování Sportky a Prémii Sportky (už v pátek 27. 3.) vyškrtnout chalupu v hodnotě tři a půl miliónu. O tu se totiž hraje v rámci dodatkové hry Prémie Sportky a pokud si na tento den vsadíte plný tiket Sportky i se Šancí, jste automaticky ve hře.

Doplňková loterie Prémie Sportky nabízí výhry celkem za 23 750 000 Kč

Také milujete prémie, bonusy a nejrůznější výhody, které získáte jen tak? Ještě aby ne! Pokud je na prémie váš šéf skoupý, nahradit si je můžete u Sportky. Prémie Sportky můžete za rok 2020 shrábnout až 15x. Už se hrálo o elektrokolo a o Jeep Compass. Dále je ve hře už zmíněná chalupa v hodnotě tři a půl miliónů, vozy značky Škoda nebo miliónové výhry.

Většina losování o prémie Sportky připadne na mimořádné losování Sportky. Kdy jindy si vsadit než v těchto dnech? Pokud byste nejbližší hru Prémie Sportky (v pátek 27. března) propásli, o další chalupu si můžete zahrát zase v neděli 26. dubna.

AKTUALIZACE – Sazka změnila plán. Namísto chalupy se bude 4x hrát o 1 milion Kč.

K čemu jsou seznamy dobré?

Seznam přání za výhru ve Sportce vám může na ledničce viset hodně dlouho… dokud netrefíte šťastné výsledky Sportky. V závislosti na vzrůstajícím jackpotu se může tento seznam dokonce prodlužovat. Ostatní seznamy vám v životě mohou být každodenně nápomocné. Jsou to nákupní seznamy, díky kterým nemusíte opakovat cestu do obchoďáku. Dále to mohou být seznamy úkolů na konkrétní den. Díky tomu, že budete po splnění úkolu jednotlivé položky škrtat, můžete získat skvělý pocit z odvedené práce. A na nic nezapomenete. Díky těmto seznamům si můžete i lépe naplánovat den. Nenechat se příliš zahltit prací, která počká a upřednostnit úkoly které hoří… kupříkladu „VSADIT SI SPORTKU!”, „ZABALIT NA CHALUPU!”.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru