«

»

Že vyhráli tučnou částku, uvěřil, až když uviděl manželčin šokovaný výraz

Foto: pixabay

Útrata sedmimilionové výhry padne především na děti

Britský manželský pár a rodiče šesti dětí Lea a Lee Roseovi před časem vyhráli díky stíracímu losu čtvrt milionu liber (v přepočtu 7 milionu korun). Obří částku po setření našla Lea a okamžitě ho nevěřícně podala manželovi. Ten si ho vzal, přejel pohledem a ihned si pomyslil, že si z něj žena dělá jen legraci a že jde jen o jeden z těch žertovných losů. Když se ale podíval na její zaražený výraz, výhře uvěřil.

A co se s tolika vyhranými penězi hodlají manželé dělat? Jelikož jsou rodiči tolika dětí, padne velká část právě na ně. Hodlají je totiž vzít například do Legolandu a na ostrov Wight. Chtějí si také koupit novu sušičku a pohovku. Další peníze chce Lee investovat do rozjetí svého podnikání a samozřejmě chtějí nějaké peníze utratit i za zábavu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru