«

»

Zemřel dřív, než si stačil vybrat téměř milionovou výhru v loterii

Foto: pixabay

Představte si, že celý svůj život sázíte Sportku a když konečně vyhrajete, umřete dřív, než si stačíte výhru vybrat. Něco takového se stalo sedmapadesátiletému Gregorovi Jarvisovi z Michiganu. Ten byl na začátku října tohoto roku nalezený mrtvý na pláži s výherním tiketem v kapse.

Vyhrál, ale výhru si neužil

Výherní výsledky Sportky nechodí jen tak. Kolikrát se jich člověk za život ani nedočká. Nebo se jich naopak dočká, ale výhru si neužije. Přesně to je případ nešťastníka z Michiganu, který výhru v hodnotě 45 tisíc dolarů (téměř 1 milion korun) sice už zapíjel, ale nikdy si ji nevybral. Ne proto, že by výherní tiket ztratil nebo mu jej někdo vzal. Gregor Jarvis zemřel nešťastnou náhodou dřív, než si výhru stačil vybrat.

Bezvládné Gregorovo tělo bylo objeveno na pláži ve městě Caseville v Michiganu. V kapse měl muž také výherní tiket. Policie a později také soudní pitva prokázala, že se nejednalo o násilné úmrtí, nýbrž jen o nehodu. Podle všeho se měl muž udeřit do hlavy při vázání lodě. Poté spadnul do vody a utopil se.

Od vyzvednutí výhry ho dělila nefunkční karta sociálního zabezpečení

Výhra ve Sportce přichází v tu nejnečekanější chvíli. Ani Gergor Jarvis nejspíš nečekal, že výherní tiket, který si vsadil v loterijní hře The Jack, bude mít po slosování téměř milionovou hodnotu. Když se o výhře dozvěděl, oslavil ji ve svém oblíbeném podniku Blue Water. Podle výpovědí tamních štamgastů policie zjistila, že Gregor sice zval všechny hosty podniku na skleničku, výhru ale fyzicky vybranou ještě neměl.

Bránila mu v tom jeho karta sociálního zabepečení, která byla propadlá. Právě tuto kartu potřeboval k výběru výhry. O novou kartu si tak bez prodlení zažádal, už se jí však nedočkal. Vy k výhře potřebujete žádnou kartu nepotřebujete. Nutná je vaše osobní účast s občanským průkazem v jedné kapse a s výherním tiketem v kapse druhé.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru